banner
cenker
cenker banner
grafika cenker
cenker grafika
grafika

> > Zakres-uslug

Stomatologia, protetyka i wiele innych


Każdy nasz dentysta wykonuje usługi z zakresu stomatologii dziecięcej oraz zachowawczej i estetycznej a także implantologii. Oferujemy leczenie zębów, w tym leczenie kanałowe czy usuwanie kamienia nazębnego. Przeprowadzamy zabiegi chirurgii szczękowej, w naszej ofercie znajduje się także protetyka. Dzięki temu Pacjenci z różnymi problemami jamy ustnej mogą u nas znaleźć potrzebną pomoc.

Nasz gabinet oferuje Pacjentom także zabiegi estetyczne, takie jak pełnoceramiczna odbudowa protetyczną – wykonujemy licówki i korony porcelanowe CEREC.

Stomatolog zakłada również implanty dentystyczne wykonane z tytanu, który jest materiałem obojętnym dla organizmu, a co za tym idzie – bezpiecznym.

Z naszym gabinetem współpracuje chirurg szczękowy, przeprowadzający procedury takie jak usuwanie zębów zatrzymanych, resekcja korzeni czy plastyka połączenia ustno-zatokowego.


Stomatologia zachowawcza

Zajmuje się przede wszystkim działaniem profilaktycznym w celu zapobieżenia rozwojowi próchnicy zębów oraz leczeniem ubytków, które ona powoduje. Stomatologia zachowawcza, oferowana przez nasz gabinet, to przede wszystkim zakładanie wypełnień kompozytowych, czyli popularnych plomb i glasjonomerowych, łączących się z tkanką zęba. W zakres naszych usług wchodzi również endodoncja - leczenie kanałowe nieodwracalnych stanów zapalnych dotykających miazgę zębową.


Stomatologia estetyczna

W jej zakres wchodzą zabiegi mające na celu poprawę wyglądu uzębienia i stanu jamy ustnej. Proponujemy Państwu między innymi licówki pełnoceramiczne CEREC, pozwalające na zmianę kształtu i ustawienia zębów. Stomatologia estetyczna, dostępna w ofercie naszego gabinetu, obejmuje także wybielanie lampą BEYOND, emitującą zimne światło. Jest to zabieg polegający na naświetleniu zębów po ich uprzednim pokryciu trzema warstwami specjalistycznego żelu dentystycznego.


Protetyka

Zakładanie koron teleskopowych i pełnoceramicznych, licówek EMPRESS czy protez całkowitych akrylowych oraz szkieletowych, a także projektowanie i wykonywanie odbudowy przy pomocy systemu CAM/CAD CEREC to tylko niektóre zabiegi jakie oferuje protetyka. Jest to dziedzina stomatologiczna, której celem jest uzyskanie pierwotnego stanu zębów naturalnych, które zostały utracone lub w znacznej mierze uległy uszkodzeniu. Odtworzenie zgryzu osiągane jest poprzez dopasowanie odpowiedniej – stałej bądź ruchomej – protezy.


Stomatologia dziecięca

Najmłodsi Pacjenci trafiają do naszego centrum dentystycznego zazwyczaj podczas ząbkowania z wszelkimi związanymi z nim problemami. Stomatologia dziecięca obejmuje także zakładanie wypełnień glasjomerowych, dostępnych w różnych wersjach kolorystycznych, a także lakowanie i lakierowanie. W naszym gabinecie przeprowadzamy również naukę poprawnego mycia zębów, mającą na celu profilaktykę problemów wynikających z nieprawidłowej higieny jamy ustnej.


Chirurgia stomatologiczna

Nie każdą ekstrakcję zęba może przeprowadzić dentysta. W szczególnych przypadkach, np. jeśli istnieje potrzeba usunięcie zęba zakorzenionego lub ósemki, konieczne jest wykonanie operacji, które oferuje chirurgia stomatologiczna. Obejmuje ona także resekcję i hemisekcję korzeni oraz plastykę połączenia ustno-zatokowego. W naszym gabinecie wykonywany jest także dekapiszonaż , czyli usuwanie części dziąsła, która znajduje się nad wyżynającą się ósemką w celu likwidacji zapalenia.


Chirurgia stomatologiczna z użyciem LASERA

W naszym gabinecie możliwe jest skorzystanie z usług takich jak usuwanie przerośniętych fałdów błony śluzowej i brodawek międzyzębowych a także pogłębianie przedsionka jamy ustnej i dekapiszonaż. Chirurgia stomatologiczna z użyciem lasera pozwala również na zabiegi plastyczne obejmujące wyrostki bezzębne dla protez całkowitych oraz wędzidełko górnej i dolnej wargi. Użycie takiej metody przeprowadzania operacji dentystycznej pozwala na uzyskanie precyzyjnego cięcia i zapewnia dokładność.


Jesteśmy na Google+
Google+